Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Niezapomniane wydarzenia

Wesela

Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości weselnych – od przygotowania wystroju sali, przez oprawę kulinarną, aż po przyjazny i dyskretny serwis. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Czytaj więcej

Komunia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą komunijną. Dokładamy wszelkich starań, aby planowane przedsięwzięcie spełniło Państwa oczekiwania od strony kulinarnej i organizacyjnej, a przygotowana impreza na długo pozostała w pamięci zaproszonych Gości.

Chrzciny

Wyrażając nadzieję, iż nasza oferta okaże się dla Państwa oryginalna i atrakcyjna, pragniemy zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby planowane przedsięwzięcie spełniło Państwa oczekiwania od strony kulinarnej i organizacyjnej, a przygotowana impreza na długo pozostała w pamięci zaproszonych Gości.

Galeria

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!


  Niezapomniane Imprezy Okolicznościowe

  Impreza okolicznościowa to doskonała okazja do spotkania w gronie najbliższych i przyjaciół. Hotel Splendor od lat tworzy atmosferę sprzyjającą wspólnej celebracji ważnych uroczystości rodzinnych i zawodowych. Powierzając nam organizację imprezy okolicznościowej zyskujecie Państwo pewność, że zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przyjęcia – od aranżacji i dekoracji sali, przez oprawę kulinarną, aż po przyjazny serwis.

  Dokładamy wszelkich starań, żeby zaproszeni Goście czuli się w naszych wnętrzach mile widziani. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową, przestrzeń wokół hotelu, a także szereg udogodnień, które mogą uatrakcyjnić przyjęcie. Oferujemy również możliwość skorzystania z komfortowego zaplecza noclegowego. To przekłada się na kompleksową ofertę organizacji imprez niezależnie od skali przedsięwzięcia. Z przyjemnością wspieramy Was zarówno w organizacji kameralnych spotkań w rodzinnym gronie, jak i hucznych przyjęć i bankietów.

  Impreza Okolicznościowa: Dlaczego warto skorzystać z oferty hotelu?

  Organizacja imprezy okolicznościowej w hotelu otwiera przed Gośćmi zupełnie nowe możliwość spędzania czasu, czego najlepszym przykładem jest Hotel Splendor. Podczas gdy nasza Restauracja dba o aspekt kulinarny – dania są przygotowywane na miejscu ze świeżych i precyzyjnie wyselekcjonowanych składników – Hotel zapewnia warunki do odświeżenia się podczas przyjęcia, zmiany odzieży czy krótkiej regeneracji w komfortowych warunkach. Dużym atutem jest w tym przypadku zaplecze noclegowe, które umożliwia swobodne świętowanie nawet do białego rana.

  Impreza Okolicznościowa pod Warszawą

  Naszą ofertę na imprezy okolicznościowe kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Hotel i Restauracja Splendor mieszczą się zaledwie kilkaset metrów od Rynku w miejscowości Stare Babice. Dogodna lokalizacja zapewnia komfortowy dojazd z warszawskich dzielnic Bemowo, Ursus i Wola.

  Obok kompleksowej organizacji imprez rodzinnych i okolicznościowych do dyspozycji Gości oddajemy eleganckie i komfortowe zaplecze noclegowe. Warunki sprzyjają podejmowaniu Gości zamiejscowych, którzy dzięki ofercie Hotelu mogą odpocząć i zregenerować się przed powrotem do domu.

  Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych o rozmaitym charakterze. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, przyjęcia urodzinowe i jubileusze.

  Zadzwoń
  Dojazd