Konferencje

Sale konferencyjne

Najnowsze technologie dla wygody i komfortu Gości biznesowych

Specjalnie zaprojektowane sale konferencyjne są odpowiedzią na oczekiwania Klientów biznesowych. Znajdujące się w nich udogodnienia oraz rozwiązania techniczne służą swobodnemu przeprowadzeniu konferencji, wykładów, spotkań biznesowych i firmowych, seminariów czy szkoleń.

Najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt oraz dodatkowe usługi, znajdujące się na terenie naszego Hotelu , mają na celu zapewnić Gościom biznesowym optymalne warunki do pracy, poszerzania wiedzy, ale również wypoczynku po ciężkim dniu spędzonym na konferencji.

Na życzenie Gości nasza kuchnia zapewnia catering, zaś Hotel służy pokojami oraz licznymi atrakcjami (możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego).

Wsszystkie sale wyposażone są w ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, internet bezprzewodowy.

Istnieje możliwość zapewnienia nagłośnienia i tłumaczeń symultanicznych.

Hotel Splendor konferencje
Hotel Splendor konferencje
Hotel Splendor sala konferencyjna

Nasze sale

Nazwa Sali Wielkość Wyposażenie Ilość osób
Duża sala konferencyjna 190m2 Ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, internet bezprzewodowy do 200
Mała salka konferencyjna 40m2 Ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, internet bezprzewodowy do 30
Małe pokoje konferencyjne 18-40m2 Ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, internet bezprzewodowy 15

Udogodnienia

wifi ikona

free

restauracja ikona

autorska kuchnia

parking ikona

parking

dostęp do swiatła dziennego ikona

dostęp do światła dziennego

projektor ikona

projektor

flipchart ikona

flipchart

Galeria

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!


  Sala konferencyjna: Warszawa i okolica

  Organizacja konferencji w ścisłym centrum aglomeracji wymaga dużych nakładów finansowych. Jednocześnie sale konferencyjne w mieście rzadko zapewniają zaplecze noclegowe, co znacząco utrudnia planowanie wydarzenia kilkudniowego.

  Nasza sala konferencyjna pod Warszawą to doskonała lokalizacja do organizacji wydarzenia firmowego, w ramach którego planujecie Państwo połączyć aspekt merytoryczny (konferencję, szkolenie) z integracją pracowniczą. Zaplecze noclegowe oferowane przez Hotel oraz dodatkowe atrakcje sprzyjają wspólnemu spędzaniu czasu po zakończeniu części oficjalnej wydarzenia i pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie czasu – uczestnicy wydarzenia nie muszą go poświęcać na dojazd z sali konferencyjnej do miejsca noclegowego i z powrotem.

  Nasz obiekt dysponuje dwiema salami konferencyjnymi oraz małymi pokojami konferencyjnymi. To pozwala nam zarówno na organizację wielkoformatowych szkoleń i konferencji, jak i kameralnych spotkań biznesowych. Co ważne, pokoje konferencyjne są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny i posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu. To miejsca przygotowane z myślą o prezentacjach produktowych, negocjacjach handlowych oraz organizacji rozmów kwalifikacyjnych.

  Sala konferencyjna pod Warszawą

  Lokalizacja Hotelu stwarza optymalne warunki do organizacji wydarzenia firmowego z dala od zgiełku miasta. Jednocześnie bardzo dobre skomunikowanie z centrum Warszawy zapewnia dogodny i szybki dojazd. Dlatego też naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z Warszawy oraz organizacji, które zwyczajowo wybierają Stolicę na miejsce spotkań z pracownikami zamiejscowych oddziałów firmy.

  Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń i integracji firmowych. Dysponujemy zapleczem, które umożliwia nam kompleksową obsługę każdego wydarzenia, w tym organizację części nieoficjalnej eventu. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi salami konferencyjnymi i oferowanymi udogodnieniami. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

  Zadzwoń
  Dojazd