Restauracja

Nasza Restauracja

Jakość w parze z wybornym smakiem

Niewątpliwie, jednym z największych atutów naszego Hotelu jest Restauracja Splendor. Szef przygotowuje dla naszych Gości specjały kuchni polskiej i włoskiej. Wyselekcjonowane składniki oraz pasja i doświadczenie naszego Mistrza Kuchni są gwarancją najwyższej jakości serwowanych dań.

Po trudach podróży bądź po dniu pełnym wrażeń Goście mogą zrelaksować się w naszym Barze. Tam najlepsi barmani prezentują swoje możliwości przygotowując autorskie drinki oraz proponując trunki z całego świata.

Hotel Splendor restauracja
Hotel Splendor sala restauracyjna
Hotel Splendor przekąski

Zobacz menu naszej restauracji

Restauracja Splendor

Autorskie menu

Starannie wyselekcjonowane produkty

W naszej restauracji królują dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Wszystkie produkty są specjalnie wyselekcjonowane, a naszymi dostawcami są lokalni, ekologiczni producenci. Jako jedni z nielicznych serwujemy potrawy z produktów opatrzonych znakiem QAFP (Gwarantowana Jakość Żywności). Jest to multiproduktowy system jakości obejmujący w chwili obecnej normy dla elementów mięsa wieprzowego- szynki, schabu, karkówki; mięsa drobiowego – piersi kurczaka, piersi indyka, młodej polskiej gęsi owsianej oraz wędlin. Jakość to w naszej kuchni podstawa i wiemy, że bezpośrednio przekłada się ona na smak i aromat serwowanych potraw.

Wysmakowane miejsce, w którym chce się zostać na dłużej…

Autorskie menu zostało stworzone przez Szefa , którego doświadczenie oraz pasja są gwarancją niezapomnianych podróży kulinarnych, na które zapraszamy Gości naszej Restauracji.

Wina znajdujące się w specjalnie skomponowanej karcie win, zadowolą najbardziej wytrawnych smakoszy, bowiem pochodzą z najlepszych winnic świata.

Nasza restauracja to nie tylko wyśmienita kuchnia, to również elegancko urządzone wnętrze idealnie pasujące do spotkań mniej lub bardziej formalnych.

Godziny otwarcia Restauracji SPLENDOR: codziennie 12:00 – 22:00.

Oferty specjalne

Brunche rodzinne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą brunchów rodzinnych.


Weekendowe zestawy

 

W każdy weekend proponujemy Państwu gotowe zestawy menu. Idealne na mniejsze lub większe spotkania w gronie rodziny lub znajomych


Szkolenie z savoir-vivre dla dzieci i mlodzieży

Zapraszamy na nasze szkolenia/warsztaty z savoir-vivre w restauracji i nie tylko .

Podczas trwania szkolenia, poznają Państwo zasady nakrycia oraz zachowania się przy stole.

Nauczymy jak się posługiwać poprawnie sztućcami, do czego służą poszczególne kieliszki oraz kto i gdzie powinien zasiadać do stołu.

Oraz wiele innych przydatnych informacji  z poprawnego zachowania się w lokalu.

Oferta kierowana jest głównie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

 


Bal sylwestrowy GOLDEN EVE


Galeria

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!


    Zadzwoń
    Dojazd