Wesela

Wesele pełne Splendoru

Niezapomniane chwile

Przyjęcie weselne to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdego człowieka.
Dlatego też bardzo ważne jest miejsce w którym się ono odbywa.
Hotel Splendor jest wybudowany z myślą o takich właśnie uroczystych imprezach a jego położenie i infrastruktura zachwyci na pewno każdego z Was.
Poniżej przedstawiamy Państwu naszą przykładową ofertę weselną.

luksusowy hotel pod warszawą

Menu weselne

Przykładowa oferta

Zobacz przykładowe menu weselne

Wesele pełne Splendoru

Galeria

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!


  Hotel na Wesele pod Warszawą

  Znalezienie wymarzonej sali weselnej może być prawdziwym wyzwaniem. Hotel Splendor pod Warszawą oferuje przepiękną salę bankietową, której wystrój dopasowujemy do tematyki przyjęcia i osobistych preferencji Młodej Pary. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji eleganckich przyjęć weselnych. Organizujemy zarówno kameralne wesela, jak i huczne przyjęcia. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby zorganizowana przez nas uroczystość spełniła oczekiwania Nowożeńców i zaproszonych Gości tak od strony kulinarnej, jak i organizacyjnej.

  Wesele w Hotelu: Dlaczego warto?

  Luksusowy hotel to wprost idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Taki obiekt zazwyczaj oferuje liczne udogodnienia i atrakcje, dzięki którym przygotowana impreza na długo pozostaje w pamięci zaproszonych Gości. Hotel Splendorg  pod Warszawą to nie tylko eleganckie wnętrza, które podnoszą prestiż wydarzenia. To także doskonałe menu przygotowane z precyzyjnie wyselekcjonowanych świeżych składników oraz komfortowe zaplecze noclegowe, które zapewnia możliwość odświeżenia się po podróży, zmiany odzieży w dogodnych warunkach i wypoczynku przed powrotem do domu.

  Wybierając hotel na wesele zyskujemy swobodę organizacji przyjęcia weekendowego i zapewnienia zaproszonym Gościom dodatkowych atrakcji w postaci wypoczynku na świeżym powietrzu czy skorzystania z infrastruktury rekreacyjnej hotelu. Zależy nam na tym, aby w naszym hotelu każdy czuł się wyjątkowo!

  Hotel Splendor: Niezapomniane Wesele koło Warszawy

  Przyszłych Nowożeńców poszukujących swojej wymarzonej sali weselnej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z propozycją Hotelu i Restauracji Splendor. Nasz obiekt powstał z myślą o organizacji uroczystych imprez i bankietów. To miejsce, które zachwyca ze względu na położenie oraz infrastrukturę.

  Nasz hotel na wesele koło Warszawy mieści się w Nowych Babicach. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd z Warszawy, jak i okolicznych miejscowości. Od warszawskiej dzielnicy Bemowo dzieli nas niecałe 10 kilometrów. Bardzo dobre skomunikowanie ze Stolicą to atut, który z pewnością docenią Goście zamiejscowi.

  Macie pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości weselnych – od przygotowania wystroju sali, przez oprawę kulinarną, aż po przyjazny i dyskretny serwis. Wyrażamy nadzieję, że nasza oferta okaże się oryginalna i atrakcyjna, a Państwo zdecydujecie się na organizację wesela pod Warszawą właśnie w naszym hotelu.

  Zadzwoń
  Dojazd