Galeria

ornament

Hotel

Czterogwiazdkowy hotel powstał z myślą o najbardziej wymagających Gościach, którym podmiejski spokój przyniesie wytchnienie od codzienności pełnej zgiełku. Nasz hotel jest idealnym miejscem na nocleg, ale również sprzyja spotkaniom biznesowym, imprezom rodzinnym czy aktywnemu wypoczynkowi.

ornament

Pokoje

Każdy z 29 pokoi zaprojektowany jest tak, by zapewnić Gościom najwyższy komfort użytkowania oraz dostęp do najnowszych technologii (m.in. bezpłatny dostęp do internetu, szereg udogodnień multimedialnych, elastyczna oferta dostosowana do oczekiwań i potrzeb Gości).

ornament

Restauracja

Niewątpliwie, jednym z największych atutów naszego Hotelu jest Restauracja Splendor. Szef przygotowuje dla naszych Gości specjały kuchni polskiej i włoskiej. Wyselekcjonowane składniki oraz pasja i doświadczenie naszego Mistrza Kuchni są gwarancją najwyższej jakości serwowanych dań.

ornament

Relaks

Strefa relaksu pozwala naszym Gościom odzyskać wewnętrzny spokój oraz nabrać energii na kolejne dni. Jest miejscem gdzie razem z przyjaciółmi mogą Państwo odpocząć.

ornament

Imprezy okolicznościowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią imprez okolicznościowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zorganizowane przyjęcia spełniły Państwa oczekiwania od strony kulinarnej i organizacyjnej.

ornament

Wesela

Przyjęcie weselne to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Dlatego też bardzo ważne jest miejsce w którym się ono odbywa. Hotel Splendor jest wybudowany z myślą o takich właśnie uroczystych imprezach a jego położenie i infrastruktura zachwyci na pewno każdego z Was.

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!


    Zadzwoń
    Dojazd